Transal Makine

Çok uzun yıllardır binlerce farklı model ve ürünü tamamen el işçiliği ve büyük bir titizlik ile sanata dönüştürdük.

Misyonumuz

Hizmet ve kalite anlayışında sınır tanımamayı kendine ilke edinen Transal Makine, çelik yapı ve trafo imalatı sektörünün çözüm odaklı ürün sunan lider firmaları arasında yer almaktadır.
Doğru, kaliteli, yenilikçi ve güvenilir çözüm bulmayı kendine misyon edinmiş olan Transal Makine, entegre ettiği sistemleri ve artan bir kalite anlayışı ile teknik destek sağlamaktadır.

Toplumun Sorumlu Bir Üyesi Olarak, Toplumun Çıkarları Doğrultusunda Çalışan, İnsanlığa, Çevreye Ve Evrensel Değerlere Olan Sorumluluklarını Yerine Getiren, Bir Şirket Olarak Anılmayı kendimize bir görev bildik.

İnsanların Her Biri Bizim İçin Ayrı Ayrı Değerlidir. Müşterilerimize Çalışanlarımıza, Ve Ortaklarımıza, Davranışlarımızda; Alçakgönüllülük, Karşılıklı Saygı, İtibar Ve Dürüstlük Temel İlkemizdir.


Trafo kazanı, trafo kazanı nedir, trafo kazanı ne işe yarar, transformatör kazanı, Dağıtım Trafosu Kazanları, Trafo Kazan İmalatı, trafo tankı, trafo kazanlari,trafo kazanlari sanayi

Yaptığımız İşler; Trafo kazan imalatı, Trafo Bakım Onarım, Trafo İmalatı, Trafo Üretimi, Trafo tamiri, Gazaltı kaynak, Gaz altı kaynak, Plazma Kesim, Plazma Büküm, Plazma Doğrama, Paslanmaz Gazaltı Kaynak, Trafo kazan imalatı, Projeli metal işleriniz yapılır, Basınçlı tank imalatı, transformatör,Kazan, genleşme kabı, kablo kutusu, dom, merdiven, Makine İmalatı, Çelik Parçalar, kazana imalatı, genleşme kabı imalatı, kablo kutusu imalatı, dom imalatı, merdiven imalatı, kazan üreticisi, genleşme kabı üreticisi, kablo kutusu üreticisi, dom üreticisi, merdiven üreticisi, makine üreticisi, Trafo Bakım Onarım, Trafo İmalatı, Trafo Üretimi, Trafo tamiri, Gazaltı kaynak, Gaz altı kaynak, Plazma Kesim, Plazma Büküm, Plazma Doğrama, Paslanmaz Gazaltı Kaynak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder